pátek 28. října 2016

Mafia III.


Mafia III.

HERNÍ DOJMYNově bychom si mohli popovídat o Mafii III. Nejsem ten typ, který po vydání hry běží a stahuje jí minutu po vydání. Hry mám ráda, ale nejsem žádný nerd, co musí mít všechno hned, pokud je ta hra skvělá bude skvělá i o týden později.

Dnes přítel dohrál Mafii II., předtím hrál naší kvalitní českou Mafii I. a co si budeme povídat to obě hry mají své kouzlo. U třetího dílu jsme to kouzlo moc necítili. Hra je pěkná, ale už necítíte to mafiánské kouzlo, na tom jsme se shodli oba. Už Vám nepřijde, že hrajete Mafii, možná to dělá ta doba ve které je hra zařazena, možná to dělá nedostatek mafiánských obleků a klobouků, možná to dělá i to, že hra působí spíše jako gangsterka.

Hru neodsuzujeme až na pár nedostatků - ošklivá grafika (v dnešní době krásně grafických her jsme ošklivější grafiku hry neviděli), při ovládání auta se hra chová divně, možná kvůli fps a mafiánské kouzlo bohužel také necítíme.

Co musíme ovšem na hře pochválit je zařazení do období 1968, boží soundtrack a stálou přítomnost Vita Scaletty (i když některé detaily jeho vzhledu byly více sexy v druhém díle).
Tak i tak je hra skvělá a my se těšíme až projdeme celým příběhem a předem doufáme, že nebudeme s jeho průběhem zklamaní.


Žádné komentáře:

Okomentovat