neděle 11. října 2015

RECENZE/ Battlefront Beta verze


 Battlefront Beta verze
HERNÍ DOJMYV Sobotu jsem se byla podívat na veletrhu For Games 2015 a tak jsem se mohla mrknout po nějakých novinkách, které právě probíhají a na For Games byly k vyzkoušení. Jednou z nich byla Beta verze Battlefront, což je dosti očekávané pokračování ze sérií Battlefrontu všemi mými blízkými.
 Musím říct, že pokud máte doma ve svém počítači nadupanou grafiku, tak to bude slast pro oko. Nechybějí ani takové detaily, jako třpytící se sníh, skvěle vypadající kouř a podobně. Na počítačích, které bylo možné vyzkoušet na For Games, hra jela i jako beta verze skvěle, ovšem pár věcí nás zklamalo.
 Hra má spoustu prostoru, ne zrovna moc úkolů a zatím i nějaké lagy, po zneškodnění Luka Skywalkera sice padl na kolena, ale pak se nám ještě nějakou dobu zobrazoval na kolenou v šíleném problikávání, ovšem my věříme, že s tím se ještě vývojáři poperou.
 Prostředí zmrzlé a sněhem pokryté planety Hoth bylo super a rozzářilo naše oči, ovšem ne ze začátku asi pro každého bude dost těžké se v mapě zorientovat a později si ji pořádně zapamatovat. Přeci jen bílá je všude a je málo záchytných bodů, které by nevypadali stejně jako ten předchozí.
 I tak vývojářům z EA DICE tleskám! Povedla se jim krásná práce! A pokud to na svém stroji rozjedu, určitě se k tomu ráda vrátím.


Žádné komentáře:

Okomentovat