středa 24. září 2014

Unique Fashion Week BVLGARI A EMILIO PUCCI BY OBSESSION modní přehlídka

Unikátní Fashion Week

 BVLGARI EMILIO PUCCI BY posedlost

Módní přehlídka

Tak Unique Fashion Week UŽ VICE JAK Týden ZA Nami. Chtěla jsem Vam napsat veškeré sve Zážitky, radosti a Myšlenky A do Z Fashion Weeku nejen, ALE ... do Velkých pivo ... kdyz Člověk Ze školy Bezi rovnou pracovat do zákulisí Módní Weeku Domů se vrací pozdě večer, vztah s Mým přítelem UŽ JE taky Dosti zanedbáván nedostatkem casu Tak nezbyl zadny čas pro blog. Ted si říkáte, ZE jsem Mela pivo spoustu casu po Fashion weeku abych o NĚM Něco napsala .. (ano na vsechno mam výmluvu) Ve skole momentálně řešíme Připravujeme přehlídku, já o sobe trápím sobe zadáním Semestrální práce Dělať Toho se mi naskytlo Jeste Pár možností pracovních o kterych vam TaKé určitě ráda povím! :) 

Ale zpět k Fashion Weeku! Slavnostního Zahájení Sobe uchopila přehlídka Módní přehlídka BVLGARI posedlost Emilio Pucci po přehlídce Nás čekala Martini afterparty. Modely byly úžasné, hrozně těžké na Jen proto, ZE většina z Nich byla zdobena kovovými Komponenty celkově zdobením. Ale co si budeme povídat přehlídka byla úžasná! 
Příhoda z backstage? Vše bylo v pořádku Úplně to Doby, NEZ JSME SI Kazdy vybral nějakou modelku, které budeme Pomáhat s oblékáním. Sešli JSME SE v zákulisí skvělá parta Mezi lidmi z te Stráně byla i modelka Věra. S tou jsem UŽ SE potkala o prázdninách na focení jedné kampane o které VAM Stale nemohu Rici VICE! :) Tak JSME SE dali do Reci au pomoci jí to zůstalo. :) Jenže! Věra dostala krásný modelu s krásnými botami, ovšem ty boty jí to SLI Tak neskutečně spatne nazout JE fígly, které v zákulisí Mame stejně jí to spatne SLI zout. Naštěstí Mela První jeden z posledních modelů, takže casu na přezutí převlečení bylo Dost, pivo v tom spěchu Sobe i ke Dost zdálo hrozně Malo. : D Ovšem zvládli Jsme na boty sobe vrátili odkud přišli: D Vere Nohy zůstaly. : D  
Na přehlídce sobe objevila i MA nejskvělejší Beata Rajská, ovšem škoda byla, ZE jsem ji vůbec nezastihla Ani na afterparty. 
AZ Bude někde nějaké videa z Teto přehlídky určitě vam ho sem přidám. :) Mate o sobe rozhodně na co těšit. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat