úterý 24. září 2013

Back to school věci do školy

                                                                24. září 2013                                                                


Back to school!Musela sem si nachvilku odpočinout od navrhování modelů na přehlídku. Už toho mám plné kecky a tak Vám sem hodím fotku a nějaký to povídání k tomu, co jsem si koupila do školy ^_^.

Vzala sem si skvělý typ! z blogu jedné mé kamarádky TADY!  a zašla jsem si pro pomůcky, které mi chyběly do Tesca! Z minulého roku už mám propisky, tužky, zvýrazňovače a další věci, takže budu mluvit jen o nových věcech pro tenhle rok. :)

Jak už jste viděli na jiné fotce určitě tak jsem si pořídila blok s takovým zvláštním papírem na navrhování. Jmenuje se Tabac a prodávají ho v Altamiře za 95,- :) ...dále jsem si letos koupila bílé kancelářské papíry, ty jsem si koupila ve slevě ve Sparu :) ...další věcí byly desky a zakladače z Tesca! Desky stály nějakých 25 korun a zakladače s motýlky 30,- (fakt parádní ceny!) ...protože už od začátku roku si neustále od spolužáků půjčuji ořezávátko, tak jsem si za 18,- koupila ořezávátko :) A protože jsem magor do zapisování důležitejch momentů mého života! Tak jsem si koupila Deníček se srdíčky za 60,- x) :D

Jinak na fotce můžete najít ještě gumu na figurální kresbu (ta černější :D), gumu na ostatní věci, kružítko, tuhy do mikrotužky, Stabilo fixky s úzkým hrotem, milimetrové měřítko (které nosím v penále), penál Roxy, obyčejné fixy a Mondeluz akvarelových pastelek pro návrhy :) No a to vše strčím do penálu, do desek a poté do nového batohu, který má kapsu i na notebook značky Burton!


Žádné komentáře:

Okomentovat