středa 21. srpna 2013

Úklid šuplíků v psacím stole

                                                                21.srpen 2013                                                                

Úklid šuplíků v psacím stole




Úklid v šuplících od psacího stolu. Po pár měsících se mi vždy v šuplících nahromadí nespočet věcí, které už nepotřebuji, která tam nemohu najít, ale jsou tam a tak dále. A tak si jednou za čas vše pěkně srovnám. A tak Vám ukáži, jak si srovnávám šuplík já sama a jak se v tom srovnávání lépe vyznám. :)


Pro začátek máte fotografie šuplíků jak vypadali před úklidem. Všechny tyto věci ze šuplíků jsem si narovnala na postel podle potřeby a podle toho o jakou věc se rovná. Vlevo dole na hromádce jsou školní věci, růžové desky hned vedle jsou desky s důležitými papíry, jsou tam i knihy, hry, papíry na vyhození, kabely atp. Vše si srovnám podle potřeby a to nepotřebné vyhodím na hromadu zvlášť. Šuplíky řádně vytřu, aby nezůstal prach a špína. A dále začnu rovnat věci do šuplíků podle potřeby věcí. Hry dozadu, protože je hraji málo kdy.. kabely a podobné věci potřebuji také málo kdy, protože používám Bluetooth připojení mezi telefonem a notebooky. Dopředu si naskládám důležité papíry v deskách a časopisy o vysokých školách, které ještě brzy bude potřebovat můj přítel a dále také jízdenka na Slovensko se vstupenkami na festival a Eury. A také penál a nůžky. V druhém šuplíku už je jen na hromádky naskládáno učení a zápisníky a mezi drobnosti, které budou brzy využity. :)
Snad Vám to třeba i pomůže. Nebo Vás to spíš alespoň inspiruje do úklidu Vašich šuplíků :D.








3 komentáře:

 1. Krásně sis to zorganizovala. ach jo, taky se do toho musím pustit..ale taaak se mi nechce :-/

  http://onceuponatimeside.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :) no taky se mi nechtělo :D ale pak sem si uvědomila, kolik času zbývá, než půjdu do školy a bohužel ani v ten čas, kterej zbývá se nenajde čas na to, abych si tam jindy uklidila :D Takže bohužel muselo to tak bejt :D:D

   Vymazat
 2. really nice =) thanks for sharing =) anyway do you want t follow each other? =) just let me know =)
  http://anotsosecretlife2011.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat