středa 21. srpna 2013

Návrat

                                                                21.srpen 2013                                                                

Návrat?!


Zdravím Vás po tak dlouhé době všechny :) Chystám mnou milionkrát promýšlený návrat k blogování. Dlouho jsem se věnovala opravdu jiným věcem. Po posledním článku o Snowporningu přišlo pár životních omylů v podání kluků, a tak nebyla ani chuť se nějak prezentovat. Naopak jsem se chtěla uchýlit pryč :) 


Novým rokem jsem ovšem poznala jednoho úžasného muže, který mi do života dává radost a ještě teď spolu jsme a tvoříme jakýsi umělecký pár. On je studentem Grafického designu v Karlových Varech a je to umělec každým coulem. Má za sebou mnoho zkušeností a tvoří nejen super grafiku, ale i krásné obrazy, mění obyčejné plátěné kecky ve vesmírnou krásu a věnuje se mnoho dalším věcem. Společně chceme vytvořit jedinečnou značku, která se bude věnovat mnoha věcem. V mém směru oděvní tvorbě, obrazům malovaným i kresleným, úpravě oblečení a tak dále. :) Máte se na co těšit. :) 


Co nového se ještě stalo? :) Přijali mě na Vysokou školu do Liberce na Management oděvnictví a technologii oděvu, ovšem více mě zaujala možnost vystudovat, sice jen Dis. (Diplomovaný specialista), ale i přesto Vyšší Odbornou Školu Oděvní, což je pokračování mojí Střední Průmyslové Školy Oděvní :) Tak i tak je to něco, co mě bude bavit víc :) 
Sice díky tomu se moc neuvidím s mým zlatíčkem Markétkou, mou nejlepší kamarádkou, ale co zmůžu? Škola je základ života :) Tak tedy dobrá :) 
Myslím si že, co se příspěvků týče, máte se na co těšit!

Žádné komentáře:

Okomentovat