středa 31. října 2012

Recenze Avon přípravků s vůní třešňového květu

                                                                31. říjen 2012                                                                

Recenze Avon přípravků 

s vůní třešňového květu


Zdravím Vás, dnes Vám přináším konečně recenzi přípravků značky Avon s mou oblíbenou vůní třešňového květu. Plus takový dodatek a tím je maska na vlasy s vůni ovoce acai a bambuckým olejem. Do celkového balíčku s vůní třešňového květu mu už chybí pouze nový osvěžující sprej na vlasy, který mi momentálně dochází a maska na vlasy s vůní třešňového květu, tak třeba se dočkám k Vánocům. :))
Vy máte nějaké zkušenosti z těmito výrobky? A jaké podělte se se mnou o ně! Tak tedy na obrázku níže máte vyfocenou masku na vlasy s ovocem acai a bambuckým olejem pro všechny typy vlasů. Příjemně voní, ovšem co se týče účinků a jestli odpovídají očekávání to potvrdit moc nemohu, protože stále více doporučuji kondicionér, který používám a už jsem ho v recenzích zmiňovala. Účinky masky na vlasy nevydrží tolik co kondicionér.Šampón na vlasy. I o svém oblíbeném šampónu jsem v recenzích psala a proto ani na něj nemá šampón od Avonu s vůní třešňového květu. Ovšem krásně voní! :)Sprchový gel s vůní třešňového květu. Co se hygienických potřeb týče, umyje Vás, ovšem nějaký úžasný zázrak v podobě nejhebčí pokožky atp. neočekávejte. Pouze Vás dobře umyje a osvěží svou krásnou vůní.Tělové mléko s třešňovým květem. Mléko není nijak extra mastné, skvěle se vstřebává a pokožku také nezanechává moc mastnou. Navíc Vás vůně příjemně po sprše naladí.Osvěžují sprej na tělo, jak jinak než s třešňovým květem! :) Opravdu osvěží a pokožka Vám krásně a dlouho voní!Osvěžující sprej na vlasy s třešňovým květem. Taky takové malé potěšení, ovšem taková maličkost, která je spíše nezbytná k životu. Vlasům to nepomůže totiž v ničem jiném než-li v tom, aby krásně voněly!
Tento výrobek už mám dlouho a nedostala jsem ho k balíčku kosmetiky k svátku, pouze ho dodávám do své oblíbené edice. :)


Žádné komentáře:

Okomentovat