sobota 13. října 2012

LR Aloe Vera

A abych přidala ještě něco co se kosmetiky týče a nějaké té recenze, tak Vám chci představit kosmetiku od LR. Nebo spíše jen tento koncentrát. Když jsem ještě bydlela s bývalým přítelem, tak mě On s jeho mamkou přivedli k této značce kosmetiky a přímo k této "kolekci" z Aloe Vera. Jedná se o více výrobků jako například od pleťové kosmetiky, přes opalovací kosmetiku i pánskou kosmetiku až k vlasové kosmetice a dokonce i aloe vera pro zvířata. :) Výrobky z Aloe Vera naleznete přímo na tomto odkaze -> ALOE VERA LR.
Já měla tu možnost vyzkoušet tedy koncentrát, sprej "první pomoci", Extra bohatý krém na ruce, Mycí emulze a sprchový gel. :) A teď se Vám postupně rozepíšu o každém z nich.

Koncentrát
Ten můžete vidět i na fotkách níže. Je to také taková pomocná ruka a dost mi nahradil mast Framykoin. Když se mi objeví nějaké zranění, ošklivé škrábnutí nebo zarudlé flíčky na obličeji a nebo se mi špatně hojí akné použiji právě tento koncentrát. Po použití na určitém místě Vám bude připadat, že se Vám plet nepříjemně napíná. Na to si budete muset nějakou dobu zvyknout, ovšem jakmile se koncentrát úplně vstřebá je po nepříjemném napínání. Koncentrát je, jak můžete vidět na fotce, průsvitný a trošku gelový. Navíc příjemně chladí.

Sprej "první pomoci"
Tento výrobek je úplný zázrak. Je vhodný na popáleniny, různé špatně hojící se rány nebo kožní problémy. Přítel ho často používal jako ústní sprej, aby se mu preventivně zahojili málo viditelné rány v ústech a navíc to občas pomůže při bolesti v krku.

Extra bohatý krém na ruce
Byl dalším zázrakem, který Vám dokáže velice dobře zjemnit pokožku rukou a vše je hned příjemnější na dotek.

Mycí emulze
Dá se používat jakkoli, ovšem jako mýdlo na ruce je to skvělý přípravek, ale myslím si, že za tu cenu bych ho jako mýdlo na ruce nepoužívala :)) Je skvělý i pro intimní hygienu, protože má stejné předpoklady co se týče Ph atp. stejně jako má intimní hygiena.

Sprchový gel
Vás osvěží a vaše pokožka bude příjemná na dotek. Jinak funguje, jako každý jiný sprchový gel. :)

Všechny výrobky voní příjemnou přírodní specifickou vůní Aloe Vera. Určitě všem, kdo by měl zájem tento výrobek vyzkoušet doporučuji. :)
Žádné komentáře:

Okomentovat